pondělí 11. prosince 2017

outfit | Červený kabát + soutěž

Tyhle fotky vznikly předminulý víkend, kdy jsme si byli s manželem vybírat vánoční stromeček. Jeli jsme do jednoho zahradnictví kousek od Berouna, kde mají vlastní plantáž a mohli jsme si buď vybrat již uříznutý anebo si vzít pilku a jít si na plantáž uříznout svůj vlastní.

Já jsem si to samozřejmě představovala romanticky, jak se půjdeme projít "do lesa" a najdeme si tam ten pravý stromek pro nás a vlastnoručně si ho uřízneme a odneseme. Samozřejmě to dopadlo tak, že ty nejlepší stromky už měli nařezané, takže jsme se alespoň prošli, udělali pár fotek a nakonec si vybrali strom už připravený. Já jsem se pak ještě odpoledne stihla otrávit klobásou, po které mi bylo několik dní špatně, takže tenhle víkend žádný romantický závěr neměl :-) Každopádně stromek už na nás čeká na terase a já už se nemohu dočkat, až přijde ten správný čas na jeho ozdobení.


Protože jsem věděla, že budeme celé odpoledne venku, pořádně jsem se oblékla, vzala si nejteplejší boty, které nám, pořádně teplý rolák, šálů a tenhle červený kabát z F&F, který jste už mohli vidět v tomto příspěvku v jiné kombinaci. A vypadá dobře i pohorkami, co říkáte?


A protože jsem na tento kabát od vás dostala na Instagramu plno kladných reakci, připravila jsem pro vás společně se značkou F&F soutěž o tento výrazný kousek, která probíhá na mém Instagramu, tak se určitě zapojte.

Jsem zvědavá, s čím byste ho v případě výhry nosily vy?
Share:

3 komentáře

  1. To jsou pohádkové fotky! Kabát je úžasný a moc ti sluší, k těm vlasům pecka. A klobouk taky :)

    www.mummysweetbaby.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig