neděle 11. února 2018

decor | Mrs. Mighetto
Před pár dny mi přišel první objednaný balíček s doplňky do dětského pokoje a jak můžete vidět na fotkách, je to tapeta Oh Clouds! od značky Mrs. Mighetto, kterou jsem si objednala z Bella Rose.

Tuhle značku jsem objevila před pár lety díky Pinterestu a okamžitě jsem se zamilovala do neutrálního motivu i odstínu, který se hodí jak pro holčičky, tak pro chlapečky. Když tedy konečně došlo na přemýšlení o výbavě a pokojíčku pro miminko, měla jsem okamžitě jasno, že tahle tapeta je to pravé. 

Motiv na tapetě zobrazuje pohádkový svět ukrytý v oblacích, ve kterých je možné úplně vše. 


Mně se líbí hlavně motiv horkovzdušných balónů, labutí a pohádkových postaviček a taky to, že je to celé jakoby malované vodovkami. A jak už jsem psala, díky neutrálnímu vzoru i odstínu se hodí pro obě pohlaví. My sice víme pohlaví od počátku těhotenství, ale tak nějak stále nakupuji věci v neutrálních barvách a výraznější barvy plánuji přidat spíše v podobě doplňků, které se dají jednoduše vyměnit. 

Stěnu budeme tapetovat jen jednu, aby to nebylo "too much" a zbylé tři stěny necháme bílé a maximálně na ně dáme nějaké obrázky.
Mrs. Mighetto vyrábí i krásné plakáty či obrázky, tak možná zauvažuji ještě o nějakém, který by se hodil k tapetě. Líbí se mi třeba duo obrázků Mr. Francis & Mr. Jack, ale nejsem si jistá, jestli už to není moc tmavé a smutné. Co myslíte vy?

Kromě tapety Oh Clouds! je v nabídce třeba i tapeta Circus Mighetto v pudrově růžovém nebo modro šedém odstínu a dost se mi líbila i tapeta Seaside od Ferm Living.
Jak se vám naše tapeta líbí? A měli jste od začátku v dětském pokoji nějakou tapetu nebo samolepky na stěnách anebo jste tapetovali až byly děti větší?
Share:

5 komentářů

 1. Je tak krásná!!! Probouzí fantazii a vybízí k vymýšlení příběhů. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já tapety moc nemusím, ale takhle do dětského pokoje vypadá skvěle :)

  www.terripeterk.com

  OdpovědětVymazat
 3. Simi, tapeta je moc pěkná (balóny!!!), ale ty obrázky už mi, jak píšeš, asi fakt přijdou takový smutný... jsou hezký a vkusný, ale tak pro dospěláky. Na vánoce při rozbalování dárků jsme se s bráchou shodli, že děti (můj roční synovec) prostě nemají vkus a líbí se jim ty nejkýčovitější a nejbarevnější věci :)) Osobně mi v poslední době ty pokojíčky dětí prezentované na netu přijdou takové neveselé...

  OdpovědětVymazat
 4. Simčo, tak je krásná. Líbí se mi přesně ten samý jemný styl pro děti, není třeba mít doma kýč. A jak jsi psala na IG, taky bych si klidně vytapetovala jednu stěnu kdekoliv v bytě ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig