pondělí 26. února 2018

fashion | Jsem sama sebou
Minulý týden jsem si udělala jeden den volno a odskočila si na focení nové kolekce oversized triček Jsem sama sebou, kterou vytvořila má oblíbená návrhářka a kamarádka v jedné osobě, Veronika Štěrbová, tvořící pod značkou Sophistic by Veronika

Jednoduchá oversized trička s 3/4 rukávem vznikla ve spolupráci s ilustrátorkou Kateřinou Mňukovou a já si moc cením toho, že jsem mohla společně s herečkami Lenkou Zahradnickou a Andreou Kerestešovou Růžičkovou stát ambasadorkou této kolekce. Být sama sebou totiž v dnešní vyretušované digitální době není občas vůbec jednoduché. 

A co pro mě osobně znamená být sama sebou? Přijmout své tělo i s jeho nedostatky či jizvami, cítit se v něm dobře (třeba i přes pokročilé těhotenství :-), uvědomit si svou vlastní jedinečnost, své kvality a hlavně nesrovnávat se s ostatními.


Fotky má na svědomí fotografka Eva Neužilová a makeup Barbora Nevická


Share:

2 komentáře

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig