neděle 4. února 2018

outfit | All black
Dnes vám představím moji těhotenskou uniformu. Jsou to černé úpletové šaty s dlouhým rukávem které nosím od začátku těhotenství. Postupem času se kvůli zvětšujícímu břichu pořád a pořád zkracují a já je tak brzy budu muset začít nosit jen s legínami nebo na spodní lem našít nějaký volánek, protože takhle délka je takové mé pomyslené maximum (nebo spíš minimum), kam by měly šaty sahat. Problém je, že kvůli své výšce mám docela problém se sháněním šatů, které by byly ke kolenům a ne mini. V posledních letech se mi zdá, že obchody šijí vše jen na náctileté holčičky, nezdá se vám?

Kamkoliv přijdu, všude mají jen samé minišatičky, které mi většinou končí těsně pod zadkem a sehnat padnoucí šaty ke kolenům je opravdu velké umění. Tohle byl vlastně i jeden z důvodů, proč jsem si začala oblečení šít. Na šití teď ale nemám moc energii a pokud už ano, tak se věnuji spíše šití výbavičky pro miminko a na šití pro sebe už mi nezbývá čas.

šaty - Bershka | vesta - Kara | kabát - Zara | baret - Tonak | náramek - Freywille | kozačky - Slevomat

Jak se vám má těhotenská uniforma líbí? A co jste nosily vy nejčastěji a nejraději v těhotenství?
Share:

2 komentáře

  1. Jsi naprosto nádherná, klidně i celá v černé:o)) Nejraději jsem nosila různé šaty na ramínka, protože největší bříško jsem měla přes léto, pokud jsem měla kalhoty, tak jsem si k nim ráda oblékala na konci těhotenství partnerovu bílou košili:o)) Krásný den!!

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig