pátek 9. března 2018

lifestyle | Kde všude jsem byla v únoru
Přeji krásný pátek! Já mám dnes volno a tak jsem se teprve teď vyhrabala z postele, užívám si pomalý rozjezd dne, výbornou snídani a hrnek zeleného čaje. A i díky tomu, že mám teď už o něco víc času, se můžu zase konečně trochu víc začít věnovat blogu a chodit i na akce s tím spojené. Únor byl pro mě tedy ve znamení několika příjemných akcí, ze kterých vám přináším pár fotek, abyste měli představu, jak teď trávím svůj volný čas :-)

Narozeniny Answear


První z akcí, které jsem se v únoru účastnila byla oslava narozenin eshopu ANSWEAR, která se konala v úžasné Cukrárně Myšák, kde jsem byla úplně poprvé a rozhodně ne naposledy. Eshop Answear určitě znáte, je to jeden z největších internetových obchodů, kde můžete sehnat více než 300 značek, z těch prémiových třeba Tommy Hilfiger, Calvin Klein a nově i Morgan de Toi či Tommy Jeans. Mě baví hlavně jejich slevy, ve kterých vždy objevím nějaké zajímavé kousky a díky Answearu jsem objevila třeba značku Parfois, která vyrábí krásné a cenově velmi dostupné kabelky.

Celá narozeninová oslava se nesla v duchu představení novinek, jako je třeba otevření nové výdejny v Brně či mobilní aplikace. Poté na nás čekala módní přehlídka a pak naprosto výborná snídaně a samozřejmě nesmělo chybět rozkrojení narozeninového dortu :-)

A protože oslavy pokračují po celý březen, s kódem "SimonaSlaviAnswear" můžete až do 31.3. využít 20% slevu na všechny produkty, s výjimkou značek Mango, TH a CK.
Yves Rocher


Minulý týden jsem navštívila rovnou dvě akce za sebou. Jednou z nich bylo představení limitovaných edicí oblíbených parfémů OUI A L´AMOUR a COMME UNE EVIDENCE od značky Yves Rocher

Press day se konal ve stylové a velmi fotogenické kavárně Spižírna 1902, která je velmi populární a "instafriendly" právě díky svému krásnému interiéru. Já jsem ale barbar, takže jsem ji až do teď znala pouze z fotek. Kromě novinek od Yves Rocher byl připraven i květinový workshop pod vedením floristek z květinového ateliéru Provoní a protože už mě dobře znáte, je vám jasné, že tuhle akci jsem si rozhodně nemohla nechat ujít. V příštím životě asi budu květinářka :-) Freywille


A poslední akcí byl workshop malování akrylovými barvami, který pro své stálé zákazníky pořádala značka FREYWILLE

Butik v centru Prahy se tak alespoň na pár hodin přeměnil v malý ateliér, kde jsme se pod vedením zkušeného malíře snažili zreprodukovat předvybranou malbu Alphonse Muchy. Bylo hrozně zajímavé vidět, jak každá malba vypadala úplně jinak, někdo se snažil spíše přiblížit alespoň barevně originálu a ti kreativnější popustili uzdu fantazii. Já jsem samozřejmě stará konzerva, takže jsem se držela při zemi a i když žádný talent na malování rozhodně nemám, tak jsem si během těch pár hodin neskutečně odpočinula a užila si krásný večer ve skvělé společnosti.Doufám, že i vy jste si užili skvělý únor a teď už můžeme pomalu začít vyhlížet jaro, které se snad už chystá venku propuknout :-)
Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig