čtvrtek 22. března 2018

outfit | DIY dress
Dneska bych vám ráda ukázala šaty, které jsem si předloni ušila. Tedy ona je to vlastně spíš taková obyčejná tunika, kterou jsem si šila na dovolenou na Maledivy. Jen mi tehdy nedošlo, že je šiju ze silnější bavlny a že mi v nich bude v těch 30 stupních docela velké vedro. O mnoho víc jsem je tedy využila na podzim a v zimě ke kozačkám, tak jako můžete vidět v dnešním outfitu.

Kombinuji je hlavně s různými pásky, většinou v hnědé barvě a s kozačkami. V létě je zase obvykle nosím s lodičkami. Látka mě vyšla asi na 400,- Kč a měla jsem je ušité během jednoho odpoledne, takže se mi jejich ušití i vyplatilo a tím, že jsou volné, nosím je i teď v těhotenství. 

Kabelku jste mohli vidět i v jednom z minulých outfitových příspěvku, nosím ji teď téměř neustále, hlavně proto, že je malá a dá se nosit jako crossbody, takže mám volné ruce. Pohodlí je teď pro mě prostě na prvním místě. 

šaty - DIY | klobouk - Mango | kabelka - Parfois vis Answear | náramek - Freywille | kozačky - Humanic
Share:

4 komentáře

 1. Moc ti to sluší. Šaty jsou moc krásné :)

  OdpovědětVymazat
 2. Šaty jsou nádherné, sluší ti to. :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 3. Simčo, šaty/tunika jsou moc povedené, povedlo se ti ulovit krásnou látku (ty máš na ty krásné látky všeobecně štěstí ;))) Mám moc ráda tento střih, je jednoduchý a nechá vyniknout vzoru. Moc pěkný outfit, sluší ti to. Krásný den :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná jsi <3 Moc se povedly!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig