pátek 27. dubna 2018

outfit | Bellinda
Dnes bych vám ráda ukázala jeden z posledních těhotenských outfitů, který se na blogu objeví. Tyhle šaty sklidily velký úspěch na Instagramu, v chladnějších dnech jsem je nosila s teplými punčochami a kotníkovými botami a teď když je tepleji, vyměnila jsem kontíkové boty za tenisky a teplé punčochy za tenoučké silonky a v létě zase budou tyhle šaty ideální na kojení. Jsou zavinovací, takže super praktické.

No a že bych si teď vyšla ven jen tak bez silonek úplně nepřichází v úvahu, přece jen 15 kg navrch a žádné sluníčko ani samoopalovací krém není moc dobrá kombinace. K tomu si přičtěte nateklé nohy, takže tenisky jsou jediné boty, které mi teď jsou. Díky novým silonkám Sneakerstyle od značky Bellinda do nich ani nemusím nosit ponožky, což je podle mě naprosto skvělá vychytávka. Mají totiž integrovanou bavlněnou ťapku, takže nejen že nemusíte mít ponožky, ale ani se vám v nich nebude potit noha. Kromě toho jsou bez zesíleného sedu, takže jsou vhodné třeba i pod krátké sukně nebo kraťasy a na eshopu Bellinda je teď mají dokonce ve slevě, tak se na ně určitě podívejte.

Článek vznikl ve spolupráci se značkou Bellinda


šaty - Reserved | bunda - Tchibo | klobouk - Tonak | brýle - Ray Ban via Answear | silonky - Bellinda

Tak jste měly ke konci těhotenství tak nateklé nohy?
Share:

1 komentář

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig