úterý 3. dubna 2018

outfit | Marco Tozzi
Dnes je první pracovní den, kdy jsem nevstávala do práce, ale mohla jsem si přispat, protože jsem na mateřské dovolené. Strašně jsem se na tohle období těšila, protože se vám přiznám k tomu, že i když jsem měla v práci nastavený velmi volný režim, ten poslední měsíc byl pro mě už velmi náročný.
Hlavně při dlouhém sezení v kanceláři mi často už tvrdlo břicho tak, že jsem se nemohla pořádně ani hýbat, takže jsem opravdu šťastná, že jsem se konečně dočkala a budu snad mít teď pár týdnů na to si trochu odpočinout a připravit vše na příchod dítěte. 

Teď tedy sedím na terase, píšu článek, venku je krásných 20 stupňů a i když trochu fouká, užívám si první den, kdy nemám žádné povinnosti. Nebudu vám ale lhát, já neumím jen tak nečinně celý den sedět a odpočívat, takže už jsem stihla dojet do nemocnice na krev, objednat sebe do porodnice na první kontrolu a své auto na přezutí na letní pneumatiky, vyprat dvě pračky prádla, vyčistit žehličku a něco málo i vyžehlit, vyluxovat celý byt a napsat si To Do List toho, co ještě vše musím nakoupit a zařídit, než se malý narodí. 

Teď ale už k outfitu, fotky jsme fotili minulý týden v pátek, po dlouhé době jsem si vzala těhotenské džíny, které mi jsou čím dál tím těsnější, nevíte čím to bude? :) K nim jsem si vzala bílé tričko s nápisem, které je strašně fajn, protože je ze silnější bavlny a hlavně je dostatečně dlouhé, takže mi z něj neleze břicho, koženou bundu a nové boty, které jste mi pomáhali vybírat na Stories na Instagramu. Trochu jsem se bála, jestli mě nebudou tlačit, ale jsou jako bačkůrky a dnes jsem si od značky Marco Tozzi objednala další, už letní sandálky, tak jsem zvědavá, jestli budou také tak pohodlné.

Také jsme při procházce objevili tyhle nádherné dveře, u kterých se budu fotit asi často - pokud mě tedy od nich nevykáže majitel objektu :-)

džíny - H&M | bunda - Tchibo | tričko - Naoko | boty - Marco Tozzi via Answear | kabelka - Monnari via Answear | hodinky - Hugo Boss | brýle - New Yorker

Jak si užíváte dnešní krásné počasí vy?
Share:

3 komentáře

 1. Sluší ti to a odpočívej :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji! Zrovna odpočívám na terase :-))

   Vymazat
 2. Simi, moc krásný outfit a bříško 😍 jinak ty dveře jsou opravdu fotogenický 😀

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig