sobota 5. května 2018

outfit | Victoria Grace
Nedávno jsme byli krmit labutě na našem oblíbeném místě, kde vzniká většina outfitových fotek. Je tam klid, nechodí tam moc lidí a hlavně pozadí Tančícího domu prostě na fotkách vypadá vždycky dobře. Pravda je taky taková, že už nikam moc nedojdu a jsem ráda, že jsem stihla tento outfit ještě před porodem nafotit, protože vám chci ukázat tyhle nové šaty od české značky Victoria Grace.

Jsou to těhotenské šaty, které se ale dají nosit i po porodu a je možné je využít buď jako klasické nebo i kojící šaty. Díky různobarevným vázačkám se dá velmi jednoduše proměnit jejich vzhled a jak jsem vyzkoušela, dají se nosit jak elegantně, tak i třeba s koženou bundou.

Teď zpětně mě mrzí, že jsem je neměla už dříve, protože jsou z neskutečně příjemného materiálu a hlavně se v nich cítím výborně. 

Vzala jsem si k nim tyhle nové plameňákové espadrilky z Answear (teď je mají zrovna ve slevě) a jsou to jediné boty (kromě pantoflí), které mi teď v 9. měsíci kvůli natékajícím nohám sedí. Hlavně jsou ale strašně pohodlné, oproti jiným espadrilkám jsou takové měkké a nikde mě netlačí, tak snad se mi nebudou vyzouvat, až mi po porodu splasknou nohy a já je budu moci nosit i v létě. 

Určitě vám plánuji ukázat tyhle šaty i po porodu bez břicha, abyste viděli, jak se dají nosit i v "netěhotenském" období.

Kromě šatů u značky Victoria Grace najdete třeba i trička či legíny. Super je, že od návrhu až do posledního stehu šaty vznikají v ČR a tak její koupí podpoříte českou návrhářku. Co je ale hlavní, ta kvalita se naprosto nedá srovnat s šaty, které prodává v těhotenském oddělení třeba HM či jiné obchody, to mi věřte.

šaty - Victoria Grace | boty - Answear | klobouk - Tonak | sako - F&F | kabelka - po babičce :-)

Share:

5 komentářů

 1. Tobě to tak sluší i v 9. měsíci. Já byla jako koule, bodejť když dítko mělo 4,3kg. Krásné šaty a těším se, až tě v nich uvidím i s kočárkem. Moc ti držím pěsti, ať je vše úplně v pohodě.

  OdpovědětVymazat
 2. Já si moc z 9. měsíce "neužila", protože jsem rodila o 3 týdny dřív, za což jsem možná ráda ;))
  Každopádně jsem byla těhotná přes zimu a nejvíce jsem nosila jednoduché černé šaty, bylo to nejpohodlnější.. A nohy mi i v osmém měsíci otékaly hrozně moc ;)

  A moc Ti to sluší! ;) Moc Ti to přeju ;) Sama jsem o miminko déle bojovala nyní leží moje tříměsíční štěstí vedle mě ;)

  A.

  OdpovědětVymazat
 3. Hrozně moc Ti to sluší Simi ❤️

  OdpovědětVymazat
 4. Hrozně moc Ti to sluší Simi ❤️ už se těším na další outfity :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig