sobota 12. května 2018

outfit | Zagh dress
Poslední těhotenský outfit, který se na blogu objeví. Měla bych říci, že mi ty těhotenské outfity budou chybět, ale už se docela těším, až se zase budu moci obléknout do své normální velikosti a hlavně si budu moci vybírat z více než dvou kusů oblečení :-)

Musím ale říci, že mě tyhle příjemné bavlněné maxi šaty od české značky Zahg na konci těhotenství zachránily. V netěhotném stavu jste je mohli vidět třeba v tomto outfitovém příspěvku a určitě se tu během léta ještě objeví, protože tak příjemný materiál jsem dlouho v ruce neměla. 

Tak doufám, že se vám outfit líbí a příští outfit už snad bude bez břicha :-))))

šaty - Zagh | klobouk - Tonak | brýle - Answear | hodinky - Prim | kabelka - po babičce :-)
Share:

3 komentáře

  1. Příští outfit bude s miminkem nebo s kočárkem :) To uteklo, vždyť jsi nám nedávno oznámila, že jsi těhotná :)

    OdpovědětVymazat
  2. Musím říct, že i po porodu mám občas problém se obléknout :D A to jsem si myslela, že břicho byla překážka ;)) Jenže teď je zásadní kojení, takže teď u mě na plné čáře vedou košile :)

    A.

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig