pondělí 11. června 2018

mateřství | Moderní rodičovství
Ještě než jsem porodila, měla jsem tu čest zúčastnit se představení nového kočárku Bugaboo Fox a součástí této krásné akce byla i debata na téma moderní rodičovství. 

Já jsem sice ještě neměla sama čím přispět, ale bylo to pro mě velmi zajímavé poslechnout si zkušenosti a příběhy ostatních žen, jako je třeba Lejla Abbasová, Tamara Klusová či Jitka Čvančarová. Mluvily jsme o porodech, o mužích na rodičovské dovolené, dotkly jsme se i tématu domácích porodů, o kterém nám vyprávěla Lejla a já jsem si ještě žádnou akci neužila tak, jako tuto. Celou akci připravovaly a moderovaly holky z Bobovibe a já jim tímto děkuji za naprosto úžasný zážitek.

Ono totiž není vůbec jednoduché připravit zajímavou akci a konkrétně na tuto moc ráda vzpomínám.

Všechny ty zajímavé příběhy mě posléze donutily zamyslet se nad tím, jak vlastně budeme chtít našeho syna vychovávat a teď, když sedím na gauči a ten malý uzlíček spí v hnízdečku vedle mě, je tahle otázka pro mě ještě důležitější. Mám to štěstí, že mám skvělého manžela, který mi s péčí o miminko velmi pomáhá a věřím tomu, že oba uděláme maximum pro to, abychom mu zajistili krásné dětství.


Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig