pondělí 25. června 2018

outfit | Mango Dress
Tento outfit je z naší první procházky do centra, kam jsme si zajeli s Brunečkem do Pura na zmrzlinu. Je už pár týdnů starý a já se stále nemohla dostat k tomu, abych fotky stáhla a upravila. Ten, kdo tvrdí, že novorozenci spí denně 20 hodin, pěkně lže ;-) Tedy to naše dítě přes den v podstatě spát nepotřebuje, takže volného času opravdu zatím moc nemám. Abych byla úplně upřímná, tak jsem spíš vůbec ráda, když přes den usne alespoň na 20 minut a já si stihnu ulovit něco v lednici a trochu se najíst. Uklidněte mě, že že se to časem zlepší?!

Jinak tohle jsou nepohodlnější šaty, které jsem nosila už v těhotenství a teď v těch parných dnech jsem za ně byla moc ráda. Jsou z moc příjemného lehkého materiálu, takže pokud nás opravdu čeká tropické léto, uvidíte je na blogu asi častěji.

šaty, brýle - Answear | klobouk - Tonak | boty - Stradivarius | náramek - Monogram Baby | kabelka - po babičce

Share:

4 komentáře

 1. moc ti to sluší a kořárek máte krasnej, ikdyž na nás je strašně nízko. se spaním moc nepomůžu. u nás funguje noc jako noc od začátku. přes den se to mění. dost často měníme prostředí (babičky na víkend atd), takže tyhle změny náš poklad dost ovlivňují, chvilku to trvá, než se srovná. čím je starší, tím teda spí míň a musím ho vyloženě uložit, aby měl nějaký režim :D ale já zastávám přístup žádné násilí. oni cítí, jak to potřebují :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherný outfit! Moc se mi líbí ty šaty, určitě jsou strašně pohodlné :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 3. krásny outfit! :) vyzeráš veľmi sviežo aj napriek tomu málo času, ktorý si pre seba teraz ulovíš :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig