středa 8. srpna 2018

outfit | Len
Len je v létě můj nejoblíbenější materiál, jediná jeho nevýhoda je, že se hodně mačká, ale to k němu prostě patří a pokud si chcete něco lněného pořídit, tak byste se tím rozhodně neměli nechat odradit. Já jsem se ještě stále nedostala do obchodu, abych si pořádně obměnila šatník na oblečení, které mi bude (čti o velikost větší) a ve kterém budu moci kojit, tedy cokoliv rozepínacího. Naštěstí mě zachránila mamka, která mi dala své lněné kraťasy, které jí neseděly a já je teď v těch parných vedrech nosím téměř neustále. Nevím jestli jsem vám to už říkala, ale moje mamka je přebornice v nákupech v second handech. Nevím jak to dělá, ale vždycky tam objeví naprosté poklady, třeba jako tyhle úplně nové lněné kraťasy. 

K nim jsem si oblékla mou oblíbenu lněnou košili a pohodlné tenisky Bugatti na procházky s kočárkem a velkou tašku Kipling (zrovna je ve slevě). Tu používám jako přebalovací tašku, protože v sobě má přebalovací podložku, takže nemusím nosit na ven ty jednorázové. Můžu ji ale nosit i jako kabelku/tašku ke sportovněji laděným outfitům a když je potřeba, tak ji díky speciálním popruhům jednoduše a bezpečně přidělám na kočárek. No a klobouk, to je v létě mé poznávací znamení. Tenhle je z H&M a mám ho už roky a pořád je jako nový. 

Fotky vznikly na zahradě mých rodičů, kde jsme s Brunečkem a manželem trávili celý minulý týden. Byla to taková naše malá letošní dovolená a musím říci, že v tomhle počasí je zahrada s bazénem opravdu k nezaplacení.

košile - F&F | klobouk - H&M | boty - Bugatti via Answear | taška - Kipling
Share:

3 komentáře

  1. Mám to úplně stejné, len je můj oblíbený letní materiál. Myslím, že každý rok si pořídím alespoň jeden nový kousek, letos jsem sehnala kraťasy a v tomhle počasí jsem za ně opravdu vděčná. A široké lněné kalhoty jsem mou letní stálicí už několik roků. Pěkné léto Ála

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za všechny vzkazy a komentáře, vážím si každého z nich. Komentáře jsou moderované a na blogu objeví až po schválení. Konstruktivní kritika je na mém blogu vždy vítána, ale vyhrazuji si právo neschválit/smazat jakékoliv osobní útoky a urážky namířené buď na mě, můj blog nebo ostatní čtenářky.

© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig