O mně

Blog Style Cookbook se umístil na 3.místě v soutěži Blogerka roku 2013 v kategorii fashion

Když se mě lidé zeptají, proč si píšu blog, řeknu jim: „Protože mě baví móda, kosmetika a DIY projekty a chci se o to, co mě baví, podělit se svými čtenářkami“

CO BYCH JIM ALE RÁDA ŘEKLA JE, ŽE… „Blogování je víc než jen focení u zdi, chození na přehlídky, létání na press tripy a testování úžasných produktů “

A CO BYCH JIM DOPRAVDY CHTĚLA MOC ŘÍCI, JE…“Blogování je regulérní druhý pracovní úvazek, kvůli kterému nutím manžela, aby mě fotil u zdi, často trávím večery u počítače učením HTML kódů, občas si musím přečíst vulgární komentáře mířené na svou osobu či své blízké a i přesto všechno je to věc, která mě i po těch letech naplňuje a baví.“

Jmenuji se Simona Švarcová, a jak už jste asi pochopili, jsem blogerka. Ne, není to sprosté slovo, věřte mi. Nefotím se doma před zrcadlem s kelímkem Starbucks a přesto už skoro 6 let vytvářím s kratšími či delšími přestávkami blog o módě, kosmetice, DIY a životním stylu. Za tu dobu, co z mého blogu vyrostl předškolák, jsem se z „20 something girl“ stala třicetiletou ženou, vdala se za toho nejtrpělivějšího muže pod sluncem, začala pořádně recyklovat odpad, naučila se šít a vypěstovala rostlinku z pecky avokáda. A stejně tak jako se vyvíjí moje životní cesta, dospívá a mění se společně se mnou i můj blog….

A protože rtěnek a parfémů se doma nenajíme, musím chodit do práce, tak jako většina normálních lidí. Velmi dlouho jsem se pohybovala v médiích a poslední tři roky pracuji jako manažerka oddělení správy a nákupu pro českou a slovenskou republiku v jedné středně velké finanční společnosti. Za tímhle dlouhým a vznešeným názvem se skrývá kromě řízení výše uvedeného oddělení hlavně správa velkého vozového parku, správa kancelářských prostor napříč ČR i SK, příprava výběrových řízení na nákup majetku, chození na pětihodinové porady a tajné lakování nehtů před začátkem pracovní doby. Když zrovna nepracuji nebo nebloguji, ráda trávím čas ručními pracemi jako je šití, vyšívání či vyrábění různých kravin, které sice nikdy nevyužiji, ale zato slouží jako skvělé chytače prachu. Jsem totiž takový McGywer v sukních.

Pořád chcete vědět víc? … nebo jen hledáte něco, čím byste zabili čas, než vám zaschne lak na nehtech?

Tady je 10 dalších faktů o mně… 

1. Jako jediná z celé rozvětvené rodiny jsem levák a kvůli tomu jsem si jako malá myslela, že jsem adoptovaná. Tedy jen do té doby než jsem se jednou podívala na svatební fotky mých rodičů.
2. Jsem naprostý seriálový maniak. S oblibou říkám, že vůbec nekoukám na televizi, co ale tak trochu zatajuji, že si každý večer lehnu s notebookem do postele a koukám na různé seriály. Desítky a stovky seriálů.
3. Náš svatební obřad málem skončil fiaskem, když matrikářka těsně před začátkem obřadu zjistila, že má manžel prošlý občanský průkaz. Chvíli jsem ho podezírala, že to je naschvál, aby nemusel do chomoutu.
4. Na svůj první pracovní pohovor v 19 letech jsem si vzala černou podprsenku pod bílou košili. Fauxpas
5. Miluji cokoliv s Malým Princem, knížku znám téměř nazpaměť a doma mám několik zápisníků s obrázky Malého Prince, do kterých samozřejmě odmítám psát, protože je to přece škoda je ničit.
6. Hlavu si nejlépe pročistím při plavání. Pod vodou se soustředím jen na počet uplavaných bazénů a naprosto vypouštím jakékoliv starosti a vlastně všechny myšlenky.
7. Mým tajným snem je živit se výrobou šperků nebo šitím hraček pro děti. Ráda bych měla dílnu, kde bych mohla svou vášeň pro ruční práce sdílet s ostatními a kam by se vešly všechny mé látky a propriety potřebné pro všechny DIY maniaky.
8. Jsem samotář a vůbec mi to, k velkému překvapení mého okolí, nevadí.
9. Dovedla bych se hodiny dívat na videa o háčkování na youtube. Většinou ale po pěti minutách usnu. Je to levnější a zdravější než prášky na spaní. Máte-li problém s usínáním, vyhledejte si na youtube „how to crochet….“ a dovolte, abych vám popřála dobrou noc.
10. Až do minulého roku jsem si myslela, že cibule šalotka je cibule "Šarlotka"

Chcete se mnou pracovat? Tady najdete možnosti spolupráce.

Jste na blogu poprvé a nevíte kde začít? Speciálně pro vás jsem vybrala několik článků, které by vás mohly zajímat:

V případě, že nechcete přijít o žádný nový článek, můžete můj blog sledovat také na Facebooku, Bloglovin, Instagramu či Pinterestu.

Děkuji za vaši návštěvu a doufám, že se vám bude na mém blogu líbit!Jelikož spolupracuji s různými značkami, občas se na blogu objevuje sponzorovaný obsah ve formě soutěží pro čtenáře, sponzorovaných příspěvků či reklamních bannerů. Svým čtenářům doporučuji vždy jen své oblíbené produkty, které mi po všech stránkách vyhovují, skutečně je používám a které odráží můj styl. Zároveň nikdy nepíši o produktech, o jejichž kvalitě nejsem na 100% přesvědčená, nehledě na to, jestli jsem si je koupila nebo mi byly zaslány jako pozornost.


           
Share:
© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig