Spolupráce


Style Cookbook může být ideálním místem pro propagaci vaší značky či produktů. Se svou velkou čtenářskou základnou a dosahem na další sociální sítě vám může pomoci dostat informaci o vaší značce ke čtenářkám, které se aktivně zajímají o módu, kosmetiku a zdravý životní styl.

Pokud máte zájem o spolupráci se mnou, tak vězte, že si ráda vyslechnu vaše nápady či myšlenky. Jsem otevřená originálním a na míru šitým projektům a nebráním se ani spolupráci s menšími či začínajícími značkami, pokud si budeme mít vzájemně co říci. Abychom předešli nedorozuměním a ušetřili si vzájemně čas, přečtěte si prosím nejprve, jaké spolupráci jsem otevřená a jaké ne.

Oslovte mě, pokud: 

  • Máte v hlavě originální projekt, který spolu ušijeme na míru a do kterého společně zapojíme i mé čtenářky
  • Jste firma, která prodává látky či DIY potřeby a chtěli byste spolupracovat na společném šicím či DIY projektu
  • Jste oděvní nebo kosmetická značka a chcete, aby se v článku objevily vaše produkty
  • Chcete na mém blogu propagovat své produkty formou placené bannerové reklamy
  • Pokud máte jakýkoliv jiný nápad a jste přesvědčeni o tom, že si budeme rozumět

Ušetřeme si vzájemně čas, pokud: 

  • Chcete na mém blogu uveřejnit banner formou provize za prodej či úplně zdarma
  • Chcete, abych na blogu uveřejnila vámi napsaný PR článek či reklamní sdělení, ať už zdarma, za peníze nebo výměnou za váš produkt
  • Je vaše firma mimo zaměření mého blogu – opravu nemám ani v nejmenším úmyslu uveřejňovat recenze na erotické prádlo či pomůcky nebo psát o zázračných prášcích na hubnutí či recenzovat matrace


Formou barterové spolupráce v tuto chvíli již pracuji pouze výjimečně, ale nebojte se mě oslovit. Nejhorší co se může stát, že vám poděkuji za nabídku a napíši, že nemám zájem. 

Kdykoliv mi můžete zaslat vaši tiskovou zprávu, ať už emailem nebo poštou, ale nevyvíjejte na mě nátlak, abych o vašem produktu napsala na blogu. Všechny tiskové zprávy čtu a archivuji, ale na blogu se objeví pouze produkty, které si opravdu zamiluji a za které dám ruku do ohně a tedy pouze zlomek toho, co mi přistane v mailové schránce, proto si to, prosím, neberte osobně. Když mi z vlastní vůle zašlete PR produkt k vyzkoušení, nevzniká vám tím žádný nárok na publikaci informací či fotografií produktu na mém blogu.

Stále vás spolupráce se mnou zajímá? Tak mi neváhejte napsat!


V minulosti jsem spolupracovala například se značkami Bioderma, Bobbi Brown, Bree, Estée Lauder, French Connection, Freywille, Levis, Nike, Pandora a mnoho jiných.

Jak může spolupráce se mnou vypadat

Příprava konceptu, výroba dekorací a styling výlohy pro značku FreywilleCeloroční spolupráce se značkou Bree zahrnujicí propagaci produktů na blogu a sociálních sitích v kombinaci s bannerovou reklamou

Spolupráce formou ambasadorství se značkou Nike, propagace nových kolekcí, návštěva běžeckých akci

Zakomponování produktu do outfitového článku

Sponzoring DIY nebo šicího projektu


Share:
© Style Cookbook | All rights reserved.
Blogger Template Crafted by pipdig